محصولات ما

لیزر دندانپزشکی

این دستگاه برای متخصصین پریودنتال پیشنهاد می شود. این دستگاه دارای قابلیت نخریب بافت فیبروز، کاهش جرم دندان، کاهش بارمیکروبی دهان، قابلیت ترمیم بافت لثه، قابلیت تحریک سیستم ایمنی، تشکیل رگهای خونی و در نهایت چسبیدن بافت لثه به دندان می باشد. این مزیت به پزشک کمک می کند تا به جای از بین بردن نکروز لثه ، از یک بافت لثه سالم برای بهبود بیماری استفاده کند.

لیزر بافت فک و صورت

این وسیله به پزشک کمک می‌کند تا صدمات ، عفونت ها و جراحی‌ها را بهبود بخشد تا وضعیتی را که تحت تأثیر فلج عصب در ناحیه صورت ، زبان ، چشم ، لب ، لب و پلک است بهبود بخشد.

لیزر دامپزشکی

این وسیله به دامپزشکان کمک می کند تا از پروتکل‌های مختلف برای حیوانات گوناگون استفاده کنند. این وسیله قابلیت استفاده برای حیوانات کوچک تا وزن ۸۰ کیلوگرم را دارد. علاوه بر این، دستگاه می‌تواند بیماری‌های جوندگان ، ماهی‌های زینتی ، سگ‌ها ، گربه‌ها و پرندگان را با پروتکل‌های درمانی ویژه برای بیماری‌های ناشی از تروما (تصادف) ، عفونت‌ها ، صدمات مغز و اعصاب ، زخم‌ها ، بیماری‌های گوارشی ، عوارض بعد از عمل ، درمان چسبندگی ، ترمیم بعد از عمل را درمان نماید. کمک به افزایش ضریب جذب دارو از دیگر مزایای این دستگاه است.

میکرودرم

میکودرم ابریشن، اکسید کننده پوست، و لایه برداری و آبرسانی به پوست پوست را انجام می دهد و به پزشکان کمک می‌کند تا قبل از شروع هرگونه درمان، پوست را تمیز کنند. این دستگاه در قالب یک دستگاه واحد با کاربردهای دوگانه یا دو دستگاه جداگانه (بنا به درخواست مشتری) تهیه و به فروش می‌رسد.

لیزر چشم پزشکی

این دستگاه دارای قابلیت‌های جراحی نانو است و برای معالجه بیماری‌های عروقی چشم ، شبکیه و فشار چشم (گلوکوم) استفاده می‌شود.